Strona główna
zaloguj

 | Mapa strony

Zapowiedź książki - Stadion Wrocław Nieopowiedziana Historia

Stadion Wrocław Nieopowiedziana Historia

Przedstawiamy zapowiedź książki "Stadion Wrocław Nieopowiedziana Historia" autorstwa Michała Leina, która ukaże się nakładem wydawnictwa Novae Res. Książka jest humorystyczną relacją i komentarzem z procesu budowy Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

Autor opisuje budowę od początku. Czytelnik dowie sie w jakich okolicznościach wynaleziono we Wrocławiu zupełnie nowy gatunek żaby oraz dlaczego Niemcy cieszyli się w momencie znalezienia niewybuchu z czasów II wojny światowej. Zabawne anegdoty i ciekawostki, o których nie pisała prasa i nie mówiła telewizja. Książka niebawem ukaże się w księgarniach.

Całkiem subiektywnie, bez medialnej podpuchy..

Stadion Wrocław Nieopowiedzian Historia

Autor książki jest inżynierem budownictwa, absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zafascynowany Wrocławiem, uważny obserwator otaczającej rzeczywistości. Z zamiłowania żeglarz.

Książka wydaje się również być pewnego rodzaju nostalgią za wspaniałymi czasami polskiej piłki, kiedy to zdobywaliśmy medale na najważniejszych turniejach światowych. Złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 r, srebro na Mistrzostwa Świata w 1974 w RFN, w 1976 na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu i w 1982 na Mistrzostwach Świata w Hiszpani oraz srebro na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 w Barcelonie.

Prezentujemy link do fanpage'a na facebooku: Stadion Wrocław Nieopowiedziana Historia

My przeczytaliśmy i podobała nam się, czekamy na kolejną książkę tego Autora!

redakcja

Tagi: Książka o Stadionie Wrocław, Stadion Wrocław, Michał Lein, Książka dla inżyniera

Podziel się na facebook.com

Komentarze:

Dodaj komentarz: