Strona główna
zaloguj

 | Mapa strony

Kategoria: Literatura branżowa

Droga do kariery. Książki dla menadżerow wszystkich szczebli


no stress

Tytuł: NO STRESS
Autor: Rafał Kołodziej

Stres to nasza naturalna reakcja na życie. Jest normalnym fizjologicznym zjawiskiem związanym z różnymi procesami. Sęk w tym, że zbyt duża dawka stresu ogranicza nasze możliwości i odbiera spokój. Aby każdy dzień był dla nas lżejszy i przyjemniejszy, warto wiedzieć, jak zwalczyć stres. Dowiedz się, jak przestać się stresować i w trudnych sytuacjach zachować zimną krew.


gotowa na sukces

Tytuł: GOTOWA NA SUKCES
Autor: Elizabeth Gnocco

Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w ciągu krótkiego czasu doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej. Każda kobieta, która ma wystarczająco determinacji i wiary w siebie może stać się ekspertem w dowolnej dzidzinie i, najprościej mówiąc, z tego żyć. Książka dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu.


pozytywny egoista

Tytuł: POZYTYWNY EGOISTA
Autor: Ewelina Golba

Czy kiedykolwiek przestałeś (lub przestałaś) robić coś pod wpływem krytyki? Mogło to być hobby, zwykła gra w piłkę, pisanie, śpiew, sposób ubierania się… Pomyśl i odpowiedz sobie TERAZ na to pytanie. Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to wiedz, że.. to znak! To oznacza, że w jakimś stopniu nie żyjesz swoim życiem, bo inni decydują o tym, co robisz. To znaczy wręcz, że realizujesz cudze pragnienia, zapominasz o swoich.


człowieku wyluzuj

Tytuł: CZŁOWIEKU WYLUZUJ
Autor: Marcin Jaskulski

Ta książka to prawdziwe koło ratunkowe dla tych wszystkich, którzy narzekają na przepracowanie i brak wolnego czasu. Ile tak na prawdę codziennie poświęcasz czasu tylko dla siebie? Ile codzienie czasu przeznaczasz na odpoczynek, sport, książkę. Zatrzymaj się na chwilę, przeczytaj bez pośpiechu tę książkę i zastanów się, czy czegoś nie tracisz. A jeśli tak, to czego i w jak dużym stopniu. Masz tylko to jedno życie. Przeżyj je lepiej.


uwolnij pewnosc siebie

Tytuł: UWOLNIJ PEWNOŚĆ SIEBIE
Autor: Rafał Kołodziej

Potrzebujesz jedynie pewności siebie, by osiągać dowolnie wybrane cele… Jak natychmiast zacząć odzyskiwać naturalną pewność siebie oraz pełną kontrolę nad swoim życiem i wszystkim, co Ci się przydarza? Jak odzyskać pewność siebie? Odkryj w sobie zdolności, które zostały uśpione w wyniku złych przekonań. Przekonań nabytych na przełomie dziesiątek lat spędzonych w domu, szkole potem w pracy. Odkryj prawdziwe "JA", pozbądź się fałszywych przekonań.Odwiedź sklep ksiegarni Złote Myśli, a jeśli tylko będziesz mieć ochotę to zostań jej dystrybutorem.


Tagi: droga do kariery, ebooki, książki dla menadżerów

Podziel się na facebook.com

Komentarze:

Dodaj komentarz: